BRAMY I OGRODZENIA

WYSOKIEJ JAKOŚCI OGRODZENIA I BRAMY

Ważnymi głównymi elementami, z których wykonane są drewniane ogrodzenia są różne listwy, płyty, które są w pełni lub artystycznie przymocowane poziomo, pionowo lub po przekątnej do drewnianych lub metalowych słupków ogrodzeniowych. Nasze drewniane ogrodzenia pojawiają się w wielu gotowych projektach. Poza gotowymi próbkami istnieje możliwość wykonania zlecenia klienta w oparciu o niezależne projekty klienta. Pozwala to na praktyczne i wizualne dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Drewniane listwy są zwykle wykonane z sosny. Impregnacja drewna chroni drewno i znacznie poprawia trwałość drewnianych ogrodzeń, dzięki czemu pozostają one chronione przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi przez długi czas. Oprócz ogrodzeń wykonujemy również bramy drewniane. Ich konstrukcja nie jest skomplikowana, ale doskonale spełniają swoją rolę.


home_interactive_offer_list_1

Ogrodzenie drewniane

Jeśli ogrodzenie zostało odpowiednio i dostatecznie chronione przez impregnację ekologiczną, będzie trwać długo i zaprezentuje się ładnie. Drewniane płoty pełnią również funkcję ochronną , a jednocześnie mogą służyć jako element dekoracyjny.

home_interactive_offer_list_2

EKOLOGICZNE

Ze względu na to, że drewniane ogrodzenia mogą pełnić różne funkcje w ogrodzie, nasza oferta oferuje wiele możliwości. Drewniane ogrodzenia doskonale współgrają z otoczeniem, z zielonym ogrodem i pozostają jako użyteczne i dekoracyjne elementy środowiska.

home_interactive_offer_list_3

BRAMY TAKŻE W NASZEJ OFERCIE

Wstępne i wykonane bramy charakteryzują się wysoką stabilnością konstrukcyjną. Wszystkie użyte do wykonania materiały są najwyższej jakości, co wpływa na długie, bezproblemowe korzystanie z oferowanych przez nas bram. Każdy z naszych produktów jest impregnowany przez zanurzanie i chroniony przed grzybami, algami, pleśnią i owadami, dzięki czemu drewno staje się jeszcze bardziej dekoracyjne dzięki zabarwieniu.