DOMY OGRODOWE

WYSOKIEJ JAKOŚCI DOMKI OGRODOWE

Wykonujemy również drewniane pawilony - altany ogrodowe i tarasy. Ogrodowe domy to nasza specjalność i duma. Jeśli jest jeszcze altana, która jeszcze nie została zbudowana, zbudujemy ją dla ciebie. O czym myślisz? Może chcesz sześciokątnej lub kwadratowej altany. Przygotujemy dokładny projekt i skonsultujemy się z Tobą.

Chcemy, aby każdy szczegół pasował do Twoich myśli. W końcu osiągamy najlepszy efekt końcowy. Nasza produkcja jest wygodna i zawiera praktyczne rozwiązania. Nie zapominamy o bezpieczeństwie, które faworyzuje u nas w wyborze.


home_interactive_offer_list_1

DREWNIANE TARASY

Doskonałe rozwiązanie do każdego ogrodu, niezależnie od wydarzenia wybranego przez klientów. Drewniane tarasy pasują do nowoczesnego lub tradycyjnego ogrodu. Ta konstrukcja nie tylko dobrze współgra z zielenią ogrodu, ale tworzy dodatkową przestrzeń, z której może korzystać cała rodzina. Ponadto drewno ma wiele zalet i cech, które powodują, że coraz częściej wybiera się drewniane tarasy do ogrodu. Jeśli marzysz o pięknym i trwałym drewnianym tarasie, powiedz nam to.

home_interactive_offer_list_2

DOŚWIADCZENIE

Mamy wieloletnie doświadczenie w budowie tarasów. Wykonywanie tej działalności daje naszym klientom najlepsze usługi instalacyjne (posiadamy własne grupy montażowe) oraz najlepsze elementy konstrukcyjne do budowy tarasów.

home_interactive_offer_list_3

MEBLE DREWNIANE

To jeden z najważniejszych elementów stylowego ogrodu. Już dziś możemy zaoferować drewniane modele w różnych stylach. Są szopy ogrodowe, takie jak pawilon, sześciokątne szopy ogrodowe równie piękne, oszklone i ekskluzywne.