SCHODY

WYSOKIEJ JAKOŚCI SCHODY

Oferujemy również produkcję drewnianych schodów. Produkujemy schody dostosowane do Twoich potrzeb. Niezależnie od rodzaju schodów, czy jest prosta, obrotowa, siodełko czy prosta klatka schodowa. Wszystko dla satysfakcji ze współpracy z naszą firmą. Do produkcji używamy różnych gatunków drewna: sosnowego, bukowego, brzozowego, jesionowego, klonowego i egzotycznego.

Oferujemy różne rodzaje strzał, tralek i balustrad schodowych (również spersonalizowane) Korzystając z najlepszych narzędzi i nowoczesnych technologii, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wysoką jakość i krótkie terminy dostaw.


home_interactive_offer_list_1

ZE STRONY TECHNICZNEJ

Konieczna jest wewnętrzna klatka schodowa w budynku z podłogą. Jeśli mamy wystarczająco dużo miejsca i zapewniamy wygodę oraz niskie koszty, musimy dokładnie przemyśleć projekt.

home_interactive_offer_list_2

KOMFORT

Komfort schodów, szczególnie dzieci i starszych mieszkańców domu. Wymagana szerokość powinna wynosić 80 cm, ale należy pamiętać, że jest to minimum i takie schody będą trudne do przejścia i nie będzie łatwo nosić czegoś na takich schodach (na przykład mebli) Szerokość schodów może być mierzona pomiędzy balustradami, a kształt i sposób montażu mają wpływ na faktyczną szerokość użytkowa.

home_interactive_offer_list_3

BUDOWA

Bardzo popularne w polskich domach są schody żelbetowe, dla których bardzo trudno jest wykonać deskowanie. Niemniej jednak, wysiłek i krzywy kształt, takie schody wyglądają bardzo ładnie.